Bohaterowie.

Gabhrielkaa
Vanessa (Ness) Carter (19)
Mieszka w Polsce i zakończyła szkołę. Marzy, aby pójść na studia taneczne w Wielkiej Brytanii. Nie ma rodzeństwa. Jej tata zmarł gdy miała 10 lat na raka. Wychowuje ją mama. Jej przyjaciółką jest Roxi, a przyjacielem zarówno Dan jak i Alan. Jest miła i zabawna, ale gdy kogoś nie lubi potrafi mu wygarnąć co i nim myśli.Rokasna (Roxi) Kowalska (19)
Mieszka w Polsce i tak jak Ness zakończyła szkołę. Chce pójść na studia lekarskie. Ma młodszego brata Patryka. Mieszka z rodzicami Przyjaźni się z Ness, ale nie przepada za Danem i Alanem. Jest miła i potrafi dokopać.
Daniel (Dan) i Alan (Al) Kołodziejczyk. (19)
Tak jak dziewczyny mieszkają w Polsce i zakończyli szkołę średnią. Póki co liczy się do nich zabawa. Są bliźniakami i zawsze trzymają się razem. Mieszkają z rodzicami i ich młodszym bratem Michałem. Chcą przekonać do siebie Roxi, ale im to nie wychodzi. Są zabawni i potrafią każdego rozśmieszyć. Dla Ness nawet mogą kogoś pobić, bo kochają ją jak siostrę.


Niall Horan (21)
Mieszka w Anglii, a dokładniej w Londynie razem ze swoimi przyjaciółmi. Śpiewa w zespole i zajmuję się swoją karierą. Jest zabawny i nie lubi udawać kogoś innego. Ciągle coś je. Ma starszego brata Grega. Ciągle się stara, żeby Ness zobaczyła w nim normalnego chłopaka. Jest miły i kocha swoich fanów.

Harry Styles (20) Liam Payne (21) Louis Tomlinson (23) Zayn Malik (21)

2 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie ;) wpadnij do mnie http://fanfiction-zayn-malik-angel.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, czekam aż się poznają (Niall i Ness) ;D

    OdpowiedzUsuń